SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

1-7 Kasım Haftalık Burç Yorumları

1-7 Kasım Haftalık Burç Yorumları
Bu haber 30 Ekim 2021 - 0:56 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

1-7 Kasım Haftalık Burç Yorumları

1-7 Kasım Haftalık Burç Yorumları Burcunuz için haftalık burç yorumları İcerigel.com’da tüm haftalık Burçlarınızı okuyabilirsiniz. Burcunuza özel profesyonel astroloklar tarafından yazılmaktadır 1-7 Kasım haftalık burç yorumları,

Haftalık Burç Yorumları

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sonucuna ulaşmak istediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İyimser yönünüzü ortaya çıkaracak, olumlu bir şekilde sorunları çözmeye çalışacaksınız.
5 Kasım 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. Sorumluluk almaktan kaçmamalısınız. Başarıya giden yol, ısrarcı ve kendinizden emin olmanızdan kaynaklanacaktır.
6 Kasım 2021 tarihinde ise Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. Hayatınız için yeni adımlar atmalı, elinizde kalan durumları değerlendirmelisiniz. Geçmişte yapılan hataları kabul etmelisiniz.

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Maddi kaynakları ilgilendiren hallerde yenilikler söz hususu olabilir. Beklenmedik borçlar ve kredilerle karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasına doğru iş ve kariyerle alakalı konular gündeminizde olabilir. İş hayatınızdaki etrafa daha ilgi edecek, yeni insanlar tarif etmeye çalışacaksınız. Üstlerle olan temaslariniz iyi götürebilir, kendinizi olumlu ve net bir şekilde meydana koyabilirsiniz. Gizlemiş olduğunuz konular meydana çıkabilir. Psikolojik anlamda kendinizi rahatlatmak amacıyla değişik bakış açılarına yönelebilirsiniz.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İkili temaslarde ani barışmalar ve ayrılıklar söz hususu olabilir. Ortaklaşa oluşturulan bir işle alakalı farkındalığımız gelişebilir. Yakın bir arkadaşınızla alakalı yeni bir hal öğrenebilirsiniz. Yurtdışı ile alakalı konular ve eğitim hayatınızda ki halleri ön planı çıkaracak. Yabancı kaynaklardan yararlanacak, kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Hayata bakış açınız değişebilir ve görüş değişiklıklarına da sahip olabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sorunları düşünebilir, partnerinizle aynı yönden bakıp bakmadığınızı sorgulayabilirsiniz.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İş hayatınızda yeni bir projeye başlamak amacıyla ismimlar atabilirsiniz. Hızlı bir şekilde ilerleyen vazife değişiklığı ya da statü yükselişi söz hususu olabilir. Hafta ortasına doğru bütçenizi yoluna koymak amacıyla daha iyi hesaplamalar yapmalı, alacak verecek hallerinızı gözden geçirmelisiniz. Yatırım gerçeklştirmeyi planladığınız haller var ise bununla alakalı ilerlemelerle karşılaşabilirsiniz. Ortak bir gelir ile alakalı sorunlar de çözülmeye başlayacak. Maddi – manevi destek görmeye başlayacaksınız. İş yerindeki evraklara ve dosyalara iki kat ilgi etmeli, lüzumlu yedeklemeleri yapmaya çalışmalısınız.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Beklenmedik bir ayrılık gündeminizde olabilir. Yalnızsanız yeni birisi ile temasa başlayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru çift temaslar ön plana çıkacak ve ilişkinizle alakalı derin düşünceler içerisine girmeye başlayacaksınız. Partnerinizle birlikte işbirliği yaparak, daha uyumlu bir ilişkinin temellerini atmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ile alakalı hususları tartışmak isteyebilir ve buralarda çıkan sorunları net bir şekilde ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Tahmin etmediğiniz bir vaka yüzünden ani bir taşınma söz hususu olabilir. Ev, arsa ve araba alım – satım işleriyle ilgilenebilir ve yeni başlangıçlara ismim atabilirsiniz. Ailenizle birlikte vakit geçirecek ve onların da parasal imkanlarını derinden düşüneceksiniz. Çocuklarınızla birlikte sorunlarınızı inceleyebilir, onların hayatlarını daha iyi bir noktaya götürmeye yardımcı olabilirsiniz. İş hayatınızda yaşayacak olduğunuz aksaklıklar projelerinize yansıyabilir. Yanınızda çalışanlar insanlar varsa onlarla aranızı iyi tutmaya çalışacaksınız. Duygularınızı ifade edebilecek, yakın çevrenize elinizden geldiğince gerçeği aktaracaksınız.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Yeni bir eğitime ya da kursa başlamak isteyebilirsiniz. Çıkacak olduğunuz seyahat geride bıraktığımız haftalarda ertelenmişse şayet bu hafta kvakalıkla çıkabileceksiniz. Düşünce yapınız değişecek ve farkındalığınız bununla birlikte ilerlemeye başlayacak. Çocuklarınızla alakalı ve aşk hayatınız ile alakalı konulara daha ılımlı yaklaşabilecek, ortak fikirlerde buluşmaya kararlı olacaksınız. Hayattan keyif alabilir, yeni hobilere başlayabilirsiniz. Zihinsel uğraşlar amacıylade olup yaratıcı fikirler de bulunabilir ve projelerinize bunları yansıtabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Beklenmedik harcamalar ve gelir çıkışları söz hususu olabilir. Maddi halunuzu düşünecek, gelir artışını arttırmak amacıyla elinizden gelen dşayetlendirme yapmaya çalışacaksınız. Para ile alakalı yaşanan ani değişimler iş hayatınızı da etkileyebilir. Evinizin amacıylade tadilat gibi bir halle uğraşabilir ya da yeni bir eve taşınma gereksinimi hissedebilirsiniz. Yaşadığınız kısmı güzelleştirmeye çalışacak, hadiselera değişik bir şekilde yaklaşacaksınız. Bütçe ve finansal planlar gerçekleştirmek bu hafta amacıylade en doğru kararlardan birisi olabilir.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Hızlı başlangıçlar yaparak yeni kararlara ismim atabilirsiniz. Ani ayrılıklar gündeminizde yer alabilir. Partnerinizden beklediğiniz davranışlar görebilirsiniz. Hafta ortasına doğru komşular, kardeşler ve yakın akrabalarla alakalı hallerle ilgilenmek mecburiyetinde ktemin edebilirsiniz. Çevrenize kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarını arayacaksınız. Eğitimi alabilmek ve üzerinizde çalıştığınız hususları derinden irdelemek amacıyla yeni kurslara katılabilirsiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Sezgilerinize güvenmenin vakti geldi. Gizli kalmış konular açığa çıkacak ve siz buralarda kendi yolunuzu bulabileceksiniz. Özel hayatınızda, iş hayatınızda beklenmedik bir bitiş söz hususu olabilir. Yarım kalan çalışmalarını sürdürmeye devam edecek ve önünüze çıkan aksilikleri aşmaya çalışacaksınız. Hafta ortasına doğru parasal halunuz da artış gündemde olabilir, bu artışdan yola çıkarak hobilerie çok para harcayabilirsiniz. Karar vermekte aceleci olmamalı, hadiseleri biraz daha vakte bırakmaya çalışmalısınız.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sosyalleşmek, yeni bir etrafa girmek bu hafta sizin amacıyla mühim olacak. Tanışacak olduğunuz insanlar yardımıyla sizden gizlenen gerçekleri kvakalıkla görebileceksiniz. Size iyi görmeyen ve zararı dokunan bir şahıstan uzaklaşma kararı temin edebilirsiniz. Girdiğiniz çevrelerde popülariteniz artacak ve çevrenizdeki insanlar sizin hakkınızda konuşmaktan keyif alacak. İsteklerinize ehemmiyet verebilir ve mutluluğunuz amacıyla yenilikler yapabilirsiniz. Boş vakitlarınızda dostlarınızla sohbet etmekten keyif alacaksınız.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İş hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Yeni başlangıçlar ya da mühim bitişler söz hususu olabilir. Beklenmedik bir tanımı temin edebilirsiniz ya da iş değişiklığı yolunda ilerleyebilirsiniz. Ailenizle alakalı bir sebepten ötürü iş hayatınızdan da ayrılmanız söz hususu olabilir. Hafta ortasına doğru bilinçaltınızda yatan affedilmekle alakalı olan konular açığa çıkabilir. Uzun vakitdan beri hayatınızı olumsuz şekilde etkileyen sorunlu bir konunun üstünde durmaya çalışacaksınız. Uzun vadeli hedefler, iş ve kariyer planlamaları amacıylade olabilirsiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Beklenmedik seyahatler gündeminizde yer alabilir. Eğitime katılabilir ya da yeni bir kurs amacıyla başlangıç yapabilirsiniz. Görüşlerinizi ve inançlarınızı değiştiren bir grup hadiseler yaşayabilirsiniz. Farkındalığınız artacak ve hafta ortasına doğru arkadaşlarınıza daha sık bir araya gelmeye başlayacaksınız. Aranızın sorunlu olduğunu düşündüğünüz bir arkadaşınız var ise, o kişiyle aranızı düzeltmeye çalışabilir ve bu halle alakalı destek temin edebilirsiniz. Felsefe ve spiritüel konulara olan merakınız artabilir, incelemeler yapabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
You cannot copy content of this page