SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları
Bu haber 15 Kasım 2021 - 0:54 'de eklendi ve 224 kez görüntülendi.

19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları Ay, Koç burcunda ilerliyor. Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz hadiseler moralinizi bozsa da vakit Bulabilmek için bunlara daha objektif bir şekilde yaklaşacaksınız. Farkındalığınız gelişecek ve karşınıza çıkan fırsatları dşayetlendirmeye başlayacaksınız. Bilinçli seçimler yapabilir, buna göre bir yol çizebilirsiniz.

Koç Burcu

Koç burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. Tahmininizin dışında gerçekleşen beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. İleriye yönelik planlamalar yapar iken biraz daha tutumlu olmaya çalışmalısınız. Ailenizle beraber yeni iş fikirleri ile alakalı uzun konuşmalar sağlayabilirsiniz. Yeni iş fikirleri düşünmek sizin amacıyla iyi olacak. Kendi amacıylaizde halledemediğiniz haller yüzünden kendinizi gergin hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğa burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. İkili ilişkilerin iz ön plana çıkabilir. Sizi gerilime sokan haller yüzünden çoksıyla gergin olabilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmalı elinizden geldiğince sakin olmalısınız. Öfke patlamalarınız yüzünden karşınızdaki insanları kırabilirsiniz. Aranızda meseleye namacıyla olan hususları daha kendinizden emin olarak konuşmalısınız. Zor günleri geride bırakmalı, elinizden geldiğince geleceğinizde odaklanmalısınız.

İkizler Burcu

İkizler burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. İş yaşamınızda yaşadığınız problemler yüzünden kendi kendinize karar vermekte zorluk yaşayabilirsiniz. İş yerinizde yaşadığınız gerginlikleri geride bırakmalısınız. Yaşanan hadiseler her ne kadar sizin anlayamadıklarının dışında gelişse de kendinizi sakin tutmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Krizleri engellemek amacıyla daha ilgili olmalısınız. İş kazaları yaşayabilirsiniz. Çalışanlarınızla beraber aranızda problemler oluşabilir.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. Aşk yaşamınızda yaşadığınız problemler sizi bunlatabilir. Gerginliği azaltmak amacıyla partnerinizle aranızdaki problemleri açık bir şekilde konuşmalısınız. Öfke patlamaları yüzünden aranızda ciddi açıklık söz hususu olabilir. Duygusal anlamda sizi zorlayan süreçlerden uzaklaşmaya çalışmalısınız. Yalnızlığa iten hallerdan uzaklaşmalısınız.

Aslan Burcu

Aslan burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. İş yerinizde yaşadığınız krizlerin derhal derhal hepsinin yöneticilerden kaynaklı olduğunu anlayacaksınız. Size karşı olan kibirleri fark edebilirsiniz. İş yerinizde oluşturulan baskılardan kaynaklı projeleri tamamlamak istemeyebilirsiniz. Çalıştığınız insanlarla aranızda etkileşim sorunu meydana çıkabilir. Sinirlerinize hakim olmalı, olası olduğunca da sakin bir şekilde konuşmalısınız. Çözülmesini beklediğiniz işler yüzünden kendinizi sabırsız hissedebilirsiniz.

Başak Burcu

Başak burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. Karşınızdaki insanlarla konuşurken biraz daha tedbirli ve sakin olmaya çalışmalısınız. İfade güçlüğü çekebilir ve sıkışmış hissedebilirsiniz. Kavgaya yönelecek olan haller yüzünden problemlerle odaklanamayabilirsiniz. İlişkilerde kibirli olmamalısınız. Sözlerinize ilgi etmeli, kendi amacıylaize dönerek sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal anlamda zorlanmalar yaşadıysanız şayet bunları aşmak amacıyla biraz daha çaba sarf etmek isteyebilrisiniz.

Terazi Burcu

Terazi burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. Maddi durumunuzla alakalı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yasal süreçlere takılabileceğiniz parasal anlamda zor olan hallerle karşılaşabilirsiniz. Alacak olduğunuz belli bir oran para yardımıyla de ödenmesi gereken borçlarınızı kolaylıkla ödeyebileceksiniz. Aİlenizle beraber yeni bir iş başlangıcı yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda meydana gelen problemleri geride bırakma kararı alabilirsiniz.


Akrep Burcu

Akrep burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. İkili ilişkilerde zor bir gün yaşayabilirsiniz. Öfke patlamaları yüzünden yakın çevrenizle aranızda problemler ile karşılaşabilirsiniz. Görüşmek istemediğiniz bir arkadaşınızla konuşarak ilişkinizi bitirmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Aile amacıylade meydana çıkan problemler yüzünden üzerinizde ekstra çaba sarf edebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız zorlukları bundan sonra daha çok düşünememeli, oldukça geleceğe odaklanmasınız.

Yay Burcu

Yay burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. İş ortamınızda yaşadığınız gerginlik yüzünden projelerinizi tamamlamakta zorluk hissedebilirsiniz. Ortaya çıkan gerginlikler sizi yorabilir ve biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İş yaşamınızda olan yoğunluk yüzünden gerilim altına girebilirsiniz. Sağlığınıza biraz daha ilgi etmeli, çıkabilecek olan iş kazalarına karşı biraz daha ilgili olmalısınız. Kardeşlerinizle ya da akrabalarınızla alakalı problemlerle de karşı karşıya kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. Grup amacıylade orataya çıkan problemler yüzünden yeni etkinlikler amacıylade bulunmamak isteyebilirsiniz. Öfke patlamaları yüzünden mantıklı kararlar almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla parasal süreçlerden ötürü problemler yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizden vazgeçmeli, karşınıza çıkan hadiselera da daha sakin yaklaşmalısınız. Aranızda ki ipleri koparmadan evvelce biraz daha düşünmeye gereksiniminiz olabilir.

Kova Burcu

Kova burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. Egosu yüksek insanlardan ötürü kendinize olan güveninizi kaybetme adımına gelebilirsiniz. Tartışmalar yüzünden yeni arkadaşlıklar edinmekten uzak durmak isteyebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmalı, mantık kapsamında kararlar almaya çalışmalısınız. Yöneticilerle ya da müşterilerle aranızda vakitsiz gerginlikler meydana çıkabilir. Yoğun ve dinamik olan iş yaşamı temponuz yüzünden kendinize vakit. ayıramayabilirsiniz.

Balık Burcu

Balık burcu bugün, Mars ve Uranüs zıt açı oluşturacak. Kendinizi gergin hadiselerin amacıylade bulabilirsiniz. Her ne kadar sizden kaynaklanmadığını düşünsenizde hadiseleri birbirinden ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda problemlere namacıyla olan bir bireyi yaşamınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Kavga etmek ya da hiddet patlamaları yaşam sürdürmek gün amacıylade sizi yorabilir. Canınızı sıkan hususların üstüne düşüneceksiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
You cannot copy content of this page