SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

30 Ağustos 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

30 Ağustos 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları
Bu haber 29 Ağustos 2021 - 17:53 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.

30 Ağustos 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

30 Ağustos-5 Eylül Haftalık Burç Yorumları Burcunuz amacıyla haftalık burç yorumları icerigel.com.da. Burcunuzu seçerek yorumunuzu okuyabilirsiniz. Burcunuza özel 30 Ağustos – 5 Eylül haftalık burç yorumları…

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu hafta iş yaşamı ile alakalı yeni ilerlemeler yapılabilirsiniz. Önceliklerinizi belirleyecek ve şunlara yönelik ismimlar atacaksınız. Etkileşim hususlarında talihli olacak ve kendinize basitlıkla aktarabileceksiniz. Ailenizle beraber yeni etkinlikler planlamak amacıyla son derece güzel bir hafta olacak. Kendinizi keşfedecek ve eğitim yaşamınız ile alakalı yenilikler yapacaksınız. Kendinizi ilerletmek dilediğiniz yönleriniz varsa bununla alakalı mevzularda da yeni düşünceler geliştirebilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aile ile beraber yapılacak olan planlamalar varsa şunları daha çok ertelemek istemeyeceksiniz. Önceliğiniz olarak belirleyeceğiniz haller söz hususu olabilir. İkili ilişkileri düşünebilir ve sıkıntılı olan kısımları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber yapacak olacağınız kısa vakitli tatil planlarında da yenilikler oluşabilir. İşyerinizde çalışanlarınız varsa onlarla da etkileşiminizi daha sıkı tutmaya çalışacaksınız. Maddi anlamda sizi rahatlatacak olan yeni bir iş öneriyi alma olasılığınız son derece yüksek.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Sevdiğiniz insanlarla vakit geçireceksiniz. Genellikle ailenizden bir bireyin desteğe gereksinimi olabilir ve sizden yardım isteyebilir. Elinizden geldiğince yanısıra olmaya çalışacaksınız. Parayla alakalı yapacak bulunduğunuz yatırımlar varsa bu mevzular ile alakalı yeni bir düşünce bulabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla aranızda problem yaratan mevzular var ise şunları mevzuşarak aşmak isteyebilirsiniz. Eşinizin ya da sevgilinizin sizi anlamadığını düşünerek ilişkiniz ile alakalı yeni bir karar alabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onlar ile alakalı mevzular da odak noktanız olacak.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirebilir ve sorgulamalar yapılabilirsiniz. kafanıza takılan bir mevzu varsa bunu açık etmek isteyebilirsiniz. Aile amacıylade uzun zamandan beri problem olan bir mevzuyu mevzuşup çözüme ulaştırmak isteyeceksiniz. Aile bireylerinin her ne kadar sizi dinlemediğini düşünseniz de mevzuşma hususu ile alakalı ısrarcı olacaksınız. Evinizin amacıylade yapacak bulunduğunuz yenilikler mevcut. Zamanınızın çoksını şunlara ayırabilir ve belli bir oran para harcayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmek size iyi istikbal ve kendinizi daha rahat aktaracaksınız.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendi amacıylaizde sorgulamalar yapılabilirsiniz. Kendinizi ilerletmek amacıyla yeni kurslara katılabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle beraber yapacak bulunduğunuz tatil planlaması varsa buralarda yeni düzenlemeler yapacaksınız. İnsanlara yardım etmek önceliğiniz olacak. Bu yüzden derneklerde çalışmalar yürütebilirsiniz. Arkadaşlık temaslarınızda sıkıntılı olan mevzular varsa şunları bahsetmek isteyebilirsiniz. Kendinize dürüst olmalı ve bitirmeniz gereken dostlarınızı daha çok zorlamamalısınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Kendinizi kanıtlamak İstediğiniz bir haftaya ismim atıyorsunuz, bu yüzden hatalı anlaşılmalar meydana çıkabilir. Bu gibi haller yüzünden ailenizle aranızda bazı problemler oluşabilir. Sevdiğiniz insanlarla beraber zaman geçirmek ve onların problemini dinlemek manevi anlamda sizi tatmin edecektir. Eğitim yaşamınız ya da iş yaşamınız ile alakalı halleri göz önünde bulunduracak ve yeni ilerlemeler yapmaya özen göstereceksiniz. Maddi anlamda tedirgin eden haller var ise de şunlara yönelik çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Seyahatleriniz baştan planlayabilir ve şunlara yönelik yeni kararlar alabilirsiniz. İş yaşamınız ile alakalı tutumları değiştirmeniz gereken mevzular ön plana çıkacak. Patronlarınız var ise onlara kendinizi kanıtlamak isteyebilir ve yeni başlangıçlar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı yapacak bulunduğunuz işler yardımıyla, parasal anlamda da rahat edeceğiniz bir mevzuma kavuşacaksınız. Hukukla alakalı ya da miras ile alakalı haller var ise şunlar ile alakalı mevzular da ön plana çıkabilir ve yeni ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Kişisel anlamda kendinizi onardığınız ve geçmişinizle barıştınız bir hafta oluyor. Canınızı sıkan mevzular var ise daha çok şunlara odaklanacak ve net çözüm yolları bulmak isteyeceksiniz. Yine geçmişten gelen hususları geride bırakmanın vakti geldiğine inanıyorsanız şunlara yönelik yeni çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber daha çok zaman getirecek ve uzun zamandan beri çıkmak İstediğiniz bir tatile basitlıkla çıkabilecek siniz. Manevi anlamda her zaman desteğini hissettiğiniz bir arkadaşınız yardımıyla probleminizdan kurtulmanız daha basit olacak.

 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bu hafta yapacak bulunduğunuz işleri baştan planlamalı ve yeni düzenlemeler getirmelisiniz. Genellikle parasal anlamda sarsacak gibi hissettiğiniz haller var ise şunlara yönelik yeni planlamalar gerçekleştirmek en mantıklısı olacaktır. Hayatınız ile alakalı alacak bulunduğunuz kararlar var ve şunlara yönelik çevrenizdeki insanlardan düşünce alabilmek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla etkileşiminizi sıkı tutacak ve problemleri kökten çözmeye çalışacaksınız. Ekskkikleriniz varsa alış veriş yapılabilir ve belli bir oran para harcayabilirsiniz. Bu yüzden biraz daha idareli ve tutumlu olmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde zorluk yaşayacağınız bir hafta olabilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendinizi, çevrenizdeki insanlara kanıtlayabileceğiniz bir hafta oluyor. Etkileşiminizi sıkı tutacak ve basitlıkla mevzuşmalar gerçekleştirebileceksiniz. Toplum amacıylade bulunmanız gereken haller var ise şunlara odaklanabilirsiniz. Hayatınız ile alakalı alacak bulunduğunuz kararlarda partnerinizin ya da yakın bir arkadaşınızın kanaatleri de sizi mühim ölçüde etkileyebilir. Kardeşlerimiz varsa onların hayatlarındaki problemlere çözüm bulmaya çalışacaksınız. Para ile alakalı yapacak bulunduğunuz yatırımlarlida talihli olacağınız bir hafta bulunduğu amacıyla güzel gelir kaynakları elde edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendinizi her anlamda tanımladığınız ve geliştirdiğiniz bir haftaya ismim atıyorsunuz. Alacak bulunduğunuz kararlar yardımıyla devrimlere açık olacak ve talihi kendinize çekebileceksiniz. İkili ilişkilerdeki etkileşim şekliniz giderek iyileşecek ve sıkıntılı olan halleri çöze bilmenize fırsat tanıyacak. Para ile alakalı alacak verecek halleri var ise buralarda gecikmeler ve problemler yaşamamak amacıyla yine düzenlemeler yapmalısınız. Kendinizle alakalı halleri yine düşünebilir ve eleştiriye kendinizi kapatabilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Daha öncesinden size karşı oluşturulan bir hatalı yine gündeme gelebilir ve bunu açık bir şekilde bahsetmek isteyebilirsiniz. Sorunlarınızla yüzleştiğiniz ve şunların üstesinden gelmeye çalıştığınız bir haftaya ismim atıyorsunuz. Ailenizden ve ilişkinizden manevi anlamda olumlu destekler alacak ve kendinizi çıkmazın amacıyladen kısa vakit amacıylade kurtarabileceksiniz. Kariyerinizle alakalı alacak bulunduğunuz kararlar var ise aceleye getirmek istemeyebilir bu hafta erteleme kanaati amacıylade girebilirsiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Duygusal anlamda tatmin bulunduğunuz ve güzel destekler aldığınız bir haftaya ismim atıyorsunuz. Sizi destekleyen insanların gerisinde duracak ve onların düşüncelerinin ne kadar mühim bulunduğunu aktaracaksınız. Hayatınız ile alakalı yapacak bulunduğunuz farkılıkları eviniz amacıyla de yapılabilirsiniz. İşinizi evde yürütebilir ya da sağlığınız ile alakalı halleri düzenleyebilmek amacıyla bu hafta daha çok evinizde zaman geçirebilirsiniz. Alacak bulunduğunuz bir para var ise bununla alakalı olumlu bir ilerleme yaşayacaksınız.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
You cannot copy content of this page