SON DAKİKA

Son Dakika Haberleri

8-14 Kasım Haftalık Burç Yorumları

8-14 Kasım Haftalık Burç Yorumları
Bu haber 06 Kasım 2021 - 1:57 'de eklendi ve 783 kez görüntülendi.

8-14 Kasım Haftalık Burç Yorumları

8-14 Kasım Haftalık Burç Yorumları haftalık burcunuzu okumak için haftalık burç yorumları İcerigel.com’da. Burcunuzu seçerek yorumunuzu okuyabilirsiniz. Burcunuza özel 8-14 Kasım haftalık burç yorumları…

Haftalık Burç Yorumları

9 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare açı oluşturacak. Korku ve endişelerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi suçladığınız hadiseleri daha ayrıntılı inceleyecek ve negatif hislerden kendinizi arındırırcaksınız. Planlarınızı yapar iken daha özgür ve kararlı hissedebilirsiniz. Başarmak dilediğiniz hususları çıkarmalı, ileriye yönelik Hayallerimizden vazgeçmemelisiniz. Hafta ortasına doğru daha öncesinden planlanmış olan hallerde birtakım farklılıklar ile karşılaşabilirsiniz.

 

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta masraflarınız artabilir ve bu yüzden eğlence yaşamınızda birtakım değişiklıklar gerçekleştirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda parasal problemlarden kaynaklı olan problemlar meydana çıkabilir. Uzun vakitdan beri ödemeyi beklediğiniz borçları ihmal etmemeli, elinizden geldiğince bu borçları ödemeli ya da yine yapılandırma i̇şlemine sokmalısınız. Parayla alakalı namacıylalerden ötürü dost çevrenizle aranızda beklenmedik münakaşalar meydana çıkabilir.

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beraber çalıştığınız insanlar var ise bunlarla aranızda beklenmedik problemlar meydana çıkabilir. Aynı vakitda, çift temasta yaşayacak olduğunuz bir problem yüzünden temas özelinde karar alabilmekta zorluk yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda yaşayacak olduğunuz temaslar bu hafta size ağır gelebilir. Ortaklaşa yürütülen para hallerinı daha ayrıntılı mevzuşmanız gerekebilir ve atladığınız detayları da baştan yönetmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Eğitim, hukuk, ve yurtdışı ile alakalı mevzular bu hafta ön plana çıkabilir. Üzerinizde baskı hissettiğiniz hususları bir yakınınızda bahsetmek isteyecek ve halleri düzeltmeye çalışacaksınız. Yarım kalmış olan projelere daha çok yarım bırakmak yerine ilerletme kararı alacaksınız. Sağlığınıza daha çok ilgi edebilir, bunun amacıyla çalışma şeklimizi ve beslenme düzeninizi değiştirebilirsiniz. Yoğun bir temponun amacıylade iseniz bu hal sizi yanıltabilir ve biraz dinlenmek dilediğinizin farkına varabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Para ile alakalı mevzular eşinizle ya da sevgilinizle aranızda problemlere namacıyla olabilir. Beraber gerçekleştirmek dilediğiniz planlamalar var ise bunları gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Çocuklarınızla daha çok ilgilenecek ve onların problemleri ile ilgilenmekten keyif alacaksınız. Uzun vakitdan beri gitmek dilediğiniz bir tatil planını ya da gezi planını gerçekleştirmek i̇steyebilirsiniz. Bu hafta amacıylade yapacak olduğunuz planlamalar parasal halinuzu zora sokabilir.

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Bu hafta çift temaslariniz ön plana çıkacak. Partnerinizle aranızda problem yaratan hususların namacıylalerini bulmaya çalışabilirsiniz. Ailenizle vakit geçiremediğinizin farkına varacak ve onlarla aranızdaki etkileşimi her vaktinden daha çok ilgi edeceksiniz. Genellikle aile amacıylade problemleri olan bir şahsa elinizden geldiği kadar destek olmak isteyebilirsiniz. İşe yaşamınızda ortak kararlar alarak beraber iş yürüttüğünüz insanlar var ise bu insanlarla aranızda etkileşimden kaynaklı problemleri meydana çıkabilir.

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Düşüncelerinizi ifade etmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlara kendinizi transfer etmek amacıyla ekstra çaba sarf etmek halinde da kalabilirsiniz. Daha öncesinden planlamış olduğunuz uygulamaları yaşama geçirmeye çalışacak ve kendi amacıylaizde belli başlı yenilikler yapmaya özen göstereceksiniz. Fiziksel olarak zorlandığınızı hissettiğiniz ve bundan sonra daha sakin bir yaşam şekli dilediğinizin farkına varabilir, sağlığınız amacıyla yeteri kadar dinlenmediğinizin de farkına varacak ve dinlenmeye daha çok vakit ayıracaksınız.

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Eğlence, tatil ve çocuklarınız ile alakalı mevzular ön plana çıkabilir. Kendinizden daha çok etrafınızdaki insanlara yardım etmeyi tercih edecek ve bununla alakalı parasal harcamalar da yapacaksınız. Bütçenizi zorlayan hallerdan kaçınılmalı ileriye dönük hesap planlamaları yapmaya da özen göstermelisiniz. Partnerinizle aranızda her etkileşim sıkıntısından kaynaklanan namacıylalerden ötürü problemlar meydana çıkabilir ve birbirinizi yeteri kadar anlamadığınızı düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Evinizin amacıyladeki haller ve ailenizle ilgilendiren mevzular ön plana çıkacak. Daha öncesinden halletmeyi planladığınız ev işlerinde birtakım değişiklıklar gündeme gelebilir, zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda yaşamış olduğunuz güvensizliği ailenize yansıtabilir, kuşkucu mevzuşmalar amacıylade bulunabilirsiniz. Duygusal anlamda kararsız kaldığınızı hissettiğiniz bir mevzu ile alakalı size yakın olan birinden düşünce alabilmek isteyeceksiniz.

 

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Yakın çevrenizle aranızda bir türlü unsurunu bilmediğiniz problemlar var ise bunlarla uğraşarak enerjinizi tüketebilirsiniz. Üzerinizde fiziksel yorgunluktan çok zihinsel yorgunluğu hissedecek ve kendinizi bir tık daha bitkin göreceksiniz. Daha iyi etkileşim kurabilmek ve çevrenizdeki insanlara kendinizi transfer etmek amacıyla sakin kalarak yeni kararlar alabilmek önceliğiniz olmalı. Enerjinizi tükettiğini düşündüğünüz şahıslarla aranıza koyacak olduğunuz uzaklık yardımıyla de duygusal anlamda kendiniz amacıyla en iyi aşaması gerçekleştireceksiniz.

 

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sosyal yaşamınızda gerçekleştirmek dilediğiniz değişiklıklar gündeminizde yer edebilir. Arkadaş çevrenizi değiştirebilir ve yeni insanlar tanımak isteyebilirsiniz. Eğlence yaşamınızda yapacak olduğunuz yeni programlar, bütçe manasında sizi vakit vakit zor hale sokabilir. Bu yüzden planlamalarını en iyi şekilde yapmalı ve abartıya kaçan alış veriş huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Maddi anlamda beklentilere namacıyla olan bir türlü karar veremediniz mevzular ile alakalı kendinize yakın hissettiğiniz bir şahıstan destek alabilirsiniz.

 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

İş yaşamınızdaki haller bu hafta ön plana çıkacak. İş yoğunluğunuz namacıylaiyle fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedebilir, özel yaşamınıza da vakit ayırmadığınızı düşünebilirsiniz. İşinizde alacak olduğunuz kararlardan emin olmalı ve elinizden geldiğince bu kararları yaşama geçirmeye çalışmalısınız. Çalıştığınız yerde patronlarınız var ise onlarla hiç ön görü etmediğiniz bir namacıyladen ötürü münakaşa yaşayabilirsiniz. Yapmak dilediğiniz projelerin engellendiğini de düşünebilirsiniz.

 

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yabancılarla temaslariniz ve seyahatleriniz ön plana çıkıyor. Daha öncesinden planladığınız ya da haber beklediğiniz kent dışı, yurtdışı gibi uygulamalarınız var ise buralarda beklenmeyen değişiklıklar gündeme gelebilir. Hayat şeklinizi başkalarına göre şekillendirmek size ağır gelecek, bu hafta daha çok kendi isteklerinize kulak sunarak hareket etmeye çalışacaksınız. Kontrolünüz dışında gerçekleşen duygusal manipülasyonlardan elinizden geldiğince uzak durmaya çalışacaksınız. Canınızı sıkan birkaç hali da düzeltmek amacıyla değişik bir pencereden bakmaya çalışabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
You cannot copy content of this page